=ReBeLde AnGeLs=
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
=ReBeLde AnGeLs=

Samo za prave fanove ovih buntovnih andjela
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Posvete od Any

Ići dole 
AutorPoruka
~^*ReBeLdE aNgEl*^~
Admin
Admin
~^*ReBeLdE aNgEl*^~


Broj poruka : 83
Lokacija : $*Siempre con Angels*$
Datum upisa : 15.01.2008

Posvete od Any Empty
PočaljiNaslov: Posvete od Any   Posvete od Any Icon_minitimeUto Jan 15, 2008 8:24 am

KAo sto znate da na swakom cd-u swi napisu po nesto kao neku posweticu,ja cu wam owde ostawiti neke od Any

Owo je sa REBELS!

da li mozete da zamislite da neko misli na vas svaki dan ? Neko ko je tu kada odlazis i ceka te kada se vracas . Ako si imao los dan i delujes daleko i odsutno , oni dodju sledeci dan u nadi da ce dobiti osmeh i dati ti svu ljubav ne ocekujuci nista za uzvrat ( i uz malo srece ce mozda dobiti neku sliku ) . Deluje neverovatno ? Ali postoji i zove se biti FAN . Oni su me naucili sta je najvrednije naucili su me da volim , dajem predajem se . Bog blagoslovio sve fanove RBD . Mojoj RBD braci : Mai-dul-Chris-Poncho-Christpoher : volim vas .I najvaznije hvala mojo porodici . Mom tati , mami sestrama Marichelo i Diana * sestre vi ste moja snaga i balans) volim vas svim srcem , hvala sto postojite .Tinkiwinki devojcice moja , rastes sa nama , volim te Ana Pau.Amonchito. Mojim prijateljima , jer je prijateljstvo moc jednstva ... pa sda nabraja svoje prijatelje .Pedro Damian , vi ste moja porodica . Netreba nista vise reci .. Obozavam vas !
Posvecujem ovaj album (kao sto posvecujem i svoj ceo zivot ) mojoj baki BEBE , koja je u raju i povlaci veze tamo . Bogu:hvala sto si me pustio da budem ovde i da zivim ... zivim . ljubavi, sta si to uradila sa mojim srcem sve izgledao kao suncan dan ? Hvala moci magije i mom heroju Petru Panu sto me je naucio da verujem . svim srcem Any
Nazad na vrh Ići dole
https://rbd-angels.forumsr.com
 
Posvete od Any
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
=ReBeLde AnGeLs= :: Any-Fashion girl :: Galerija-
Skoči na: